Uniwersytet Młodego Odkrywcy-Wielka Mała Szkoła

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła we współpracy ze Szkołą Wyższą Przymierza Rodzin z Warszawy będzie po wakacjach realizować projekt, na który dotację ze środków unijnych przyznało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

W ramach projektu uczniowie będą realizować wielorakie eksperymenty i doświadczenia w obszarze nauk ścisłych. Ponad 100 godzin zostanie przeznaczone na kształcenie ich kompetencji matematyczno-przyrodniczych, informatycznych i przedsiębiorczości. Uczestnicy projektu będą mogli wziąć udział w Pikniku Naukowym w SWPR w Warszawie oraz w wizycie w Centrum Nauki Kopernik, a także pojechać na tygodniowy Obóz Naukowy do SWPR latem 2019 roku.

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału, zwłaszcza uczniów z edukacji domowej z klas IV-VI. Prosimy wstępne zgłoszenia zainteresowanych udziałem w projekcie wysyłać poprzez formularz kontaktowy lub wypełniony załącznik na adres ams1krakow@gmail.com z dopiskiem UMO. Zgłoszenie udziału dziecka w UMO